Östra Sönnarslöv Traktorservice

Östra Sönnarslöv Traktorservice är ett helägt dotterbolag till Swedish Agro Machinery. Förutom Swedish Agros sortiment säljer Traktorservice bland annat Weidemann, Farma och Trejon. Traktorservice har anläggningar i Östra Sönnarslöv, Hässleholm och Asarum.

Följ oss gärna på Facebook: Östra Sönnarslöv Traktorservice

Address

Östra Sönnarslöv Traktorservice
Everödsvägen 162
298 96 Östra Sönnarslöv

Phone 044-33 10 87
E-mail info@traktorservice.com
Website www.traktorservice.com



 


 

Öppettider
 

vardagar 07.00 - 16.00
   

Försäljning

Mats-Ernst Johnsson
platschef och säljare
070-837 11 33
mats.johnsson@traktorservice.com

Bengt Andersson
säljare
070-837 11 03
bengt.andersson@traktorservice.com

Gustaf Nilsson
säljare
070-837 51 25
gustaf.nilsson@traktorservice.com

Adam Hellström
säljare Hässleholm
072-252 13 00
adam.hellstrom@traktorservice.com

John Tillberg
säljare, Asarum
070-699 04 47
john.tillberg@traktorservice.com​

Emil Hjalmarsson
produktchef och säljare potatismaskiner
070-837 49 59
emil.hjalmarsson@traktorservice.com

 

Lars-Eric Nilsson
administrationschef
070-837 11 86
lars.n@traktorservice.com